Działania

CSR

 

Tworzymy czystą przestrzeń.

Czysta przestrzeń sprzyja zorganizowaniu, motywacji i dobremu samopoczuciu. Spędzanie czasu w czystym i świeżym pomieszczeniu jest po pierwsze zdrowsze a po drugie wpływa na naszą efektywność. Celem Clean Way jest dostosowanie się do potrzeb i standardów klienta w taki sposób, aby był zadowolony z naszych usług sprzątających i mógł w pełni cieszyć się zadbaną i wolną od zanieczyszczeń przestrzenią. Wybierając usługi naszej firmy nie będą Państwo musieli martwić się o zakup środków czystości oraz o rozplanowanie czasu pracy pracowników sprzątających. Clean Way realizuje usługi na najwyższym poziomie, przy użyciu profesjonalnych środków oraz bezpiecznych i skutecznych maszyn oraz narzędzi, mając na względzie zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników oraz klientów, a także kwestie dbania o środowisko.

Od początku istnienia firmy postanowiliśmy kierować się zasadami CSR czyli zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Corporate Social Responsibility (CSR) to dobrowolne uwzględnianie społecznych, etycznych i ekologicznych aspektów w praktyce gospodarczej oraz w relacjach z innymi podmiotami życia społecznego. W Clean Way podejmując jakiekolwiek działania mamy na uwadze relacje z otoczeniem tj. dbanie o środowisko i inwestowanie w zasoby ludzkie. Naszą działalność prowadzimy w sposób zrównoważony. Decydujemy się na wprowadzanie rozwiązań ekologicznych, takich jak: • ograniczenie drukowania wiadomości tylko do niezbędnych ilości, dzięki czemu ograniczamy zużycie energii, papieru oraz zmniejszamy ilość wytwarzanych odpadów • myjąc ręce używamy jednej dozy mydła z dozownika który pozwoli na dozowanie minimalnej ilości mydła potrzebnej do umycia dłoni • wycierając ręce używamy nie więcej niż dwóch odcinków ręcznika papierowego, co z w zupełności wystarcza na optymalne wytarcie dłoni •w siedzibie firmy korzystamy z mat wejściowych, dzięki czemu wydłużamy żywotność podłogi, oszczędzamy koszty jej wymiany i zmniejszamy zużycie środków czystości. CSR trwale wiąże się z Clean Way. Staramy się tworzyć przyjazne warunki pracy, zachęcamy do samorozwoju, Angażujemy się także w akcje charytatywne, pomagamy i wspieramy potrzebujących.

W pracy spędzamy znaczną część dnia dlatego w Clean Way staramy się, aby jakość tego czasu satysfakcjonowała zarówno firmę, przynosząc jej sukces biznesowy, jak i naszych pracowników, dając im nie tylko wynagrodzenie finansowe, ale także możliwość rozwoju, kontaktu z ludźmi i komfortu pracy. Wierzymy, że komfort i dobre samopoczucie pracowników wpływa na ich motywacje i chęć rozwoju. Idąc w stronę udogodnień dla naszych pracowników wprowadziliśmy specjalne zniżki na nowe produkty i usługi, z których mogą korzystać. Co więcej, dajemy możliwość korzystania z naszej myjni samochodowej na specjalnych warunkach. Stawiamy również na pozytywną motywacje. Motywowanie pozapłacowe, czyli dbanie o samopoczucie pracownika jest równie ważne jak motywowanie finansowe. Dbamy o team Clean Way, tak aby atmosfera pracy była przyjemna i sprzyjała rozwojowi.