Sprzedaż

W Clean Way prowadzimy sprzedaż wysyłkową oraz sprzedaż stacjonarną. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz profesjonalnych produktów, artykułów oraz maszyn do utrzymania czystości. Sprzedaż prowadzimy od lat, wiemy zatem które produkty są najbardziej wydajne i skuteczne. Mając na uwadze bezpieczeństwo oraz komfort naszych klientów naszym  najważniejszym celem jest zapewnienie produktów o najwyższej jakości. Uważamy, że ta prosta zależność, czyli:

jakość = wydajność i bezpieczeństwo

wpływa bezpośrednio na wygląd oraz stan czyszczonych pomieszczeń. Utrzymanie powierzchni w stanie nie tylko zadowalającym, ale estetycznym i wolnym od zanieczyszczeń wymaga zainwestowania w produkty profesjonalne. Wybieranie środków mniej profesjonalnych jest niestety rozwiązaniem tylko i wyłącznie na chwilę. Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą Clean Way.

W naszej ofercie znajdą Państwo tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości, bezpieczne zarówno dla użytkowników jak i środowiska, spełniające wszelkie wymogi. Współpracujemy tylko z zaufanymi markami takimi jak: Tork (wiodąca światową marka rozwiązań higienicznych), Diversey (dostawca produktów czyszczących i higienicznych dla sektora hotelarstwa, opieki zdrowotnej, żywności i napojów, usług gastronomicznych, handlu detalicznego i zarządzania obiektami) oraz z Taski (producent urządzeń przeznaczonych do czyszczenia: profesjonalne odkurzacze, szorowaki i urządzenia szorująco-zbierające). Są to marki, które z powodzeniem działają na rynku od wielu lat a ich produkty, rozwiązania oraz idee wpasowują się w misję naszej firmy, czyli między innymi zapewnienie profesjonalnych rozwiązań higienicznych i czyszczących.

Wszystkie produkty znajdują się w naszym sklepie internetowym, gdzie podzielone są na kategorie: dozowniki, materiały eksploatacyjne, chemia, urządzenia czyszczące, sprzęt ręczny i akcesoria. Udostępniamy również opcję wyszukiwania produktów poprzez wpisywanie ich w wyszukiwarkę "znajdź w sklepie", co pozwala na szybkie znalezienie pożądanego produktu. Gwarantujemy szybką oraz sprawną wysyłkę i dostawę. Na stronie sklepu wyróżnione są również najnowsze oraz polecane produkty, a także wszystkie obowiązujące w danym momencie promocje i obniżki. Zakup środków i urządzeń poprzez sklep internetowy jest rozwiązaniem najszybszym oraz najwygodniejszym, zarówno dla Państwa jak i dla nas. Co więcej, na stronie sklepu znajdą Państwo istotne informacje na temat specyfikacji danych produktów i urządzeń.