Służymy

pomocą

JAKOŚĆ I RZETELNIE WYKONANA USŁUGA

Wszyscy chcemy żyć w pięknym, czystym otoczeniu, budynki jakie sprzątamy zachwycają nas coraz bardziej swym pięknem i oryginalnością. Utrzymanie czystości wymaga strategicznego myślenia i szczegółowej analizy potrzeb danej nieruchomości oraz jej użytkowników. Różnorodność powierzchni, nietypowych materiałów jaką stosują projektanci wnętrz obliguje nas do nieustannego poszerzania wiedzy i umiejętności. Tylko indywidualnie dobrane środki chemiczne, maszyny czyszczące, określona optymalne technologie, normy i standardy oraz sprecyzowany zakres usługi z klientem pozwala nam na wykonanie usługi we właściwym czasie, w sposób prawidłowy, skuteczny i satysfakcjonujący naszych Klientów. Wiemy jak ważny jest dla Państwa wizerunek zewnętrzny.  Prowadzimy  szkolenia z profesjonalnego sprzątania skierowane do administratorów obiektów, kierowników działów gospodarczych firm prywatnych, zarządców nieruchomości, administratorów obiektów przemysłu spożywczego, instytucji budżetowych, wyższych uczelni, banków.

Co wyróżnia Clean Way spośród innych firm proponujących usługi sprzątające? Po pierwsze – jakość, po drugie – rzetelność. Jakość i rzetelność wykonywanych przez nas usług wynika po pierwsze z wysoko wykwalifikowanego i kompetentnego zespołu pracowników. Każdy z naszych pracowników posiada odpowiednie uprawnienia oraz na bieżąco przechodzi szkolenia, które pozwalają na bezpieczne wykorzystywanie najnowszych technologii i urządzeń. Po drugie, przy wykonywaniu usług wykorzystujemy tylko sprawdzone i profesjonalne środki o najwyższej jakości, dzięki czemu czyszczone przez nas powierzchnie nie ulegają zniszczeniu, są czyszczone i dezynfekowane w sposób dokładny. Co więcej, preparaty są testowane i nie zagrażają bezpieczeństwu pracowników i klientów. Firma Clean Way od lat jest specjalistą w branży utrzymania czystości, dlatego możemy zagwarantować odpowiednie dobranie środków czystości, maszyn czyszczących i technologii, a także wykonanie usług na czas!

Stawiamy również na skuteczną komunikację. Klienci firmy Clean Way mogą liczyć na pomoc ze strony naszych pracowników, nie tylko w sprawach wykonywania konkretnych usług, ale również w kwestii doradztwa. Jesteśmy otwarci na rozmowę oraz pomoc. Zdajemy sobie sprawę z tego, że często potrzebują Państwo porady, którą jako specjaliści w branży jesteśmy w stanie zapewnić. Co więcej, staramy się działać bezkonfliktowo, jesteśmy otwarci na propozycje klientów, a do każdego problemu podchodzimy ze spokojem i wyrozumiałością. Kierujemy się zasadami etyki w biznesie. Bierzemy odpowiedzialność za podejmowane decyzje i wykonywane usługi, szanujemy zarówno klientów jak i pracowników. Ułatwiamy klientowi kontakt z naszą obsługą oraz przejrzysty cennik z wyszczególnionymi zasadami, od których będzie zależała cena usług.