Raf-Pol

Gotowe rozwiązania dla hoteli

08-06-2021

To, co w dużej mierze zachęca gości do powrotu do danego hotelu to poziom czystości, jaki w nim panuje. Jest to niemal najważniejsza składowa jeśli chodzi o komfort pobytu, a co za tym idzie – opinię jaką gość wystawi o ośrodku. Niestety nadal można spotkać się z negatywnymi opiniami, które najczęściej dotyczą nieuprzątniętych kurzy, brudnych okien, zacieków w toalecie czy zbyt rzadkiego sprzątania pokoi hotelowych. Jaka jest tego przyczyna? Zazwyczaj chęć zaoszczędzenia w postaci mało licznego personelu sprzątającego, nieodpowiednio dobranych lub nieprofesjonalnych środków do sprzątania, starego czy niesprawnego sprzętu  i przede wszystkim niechęć do zaczerpnięcia pomocy od specjalistów.

Jest to pozorna oszczędność, która prowadzi do wcześniej wspomnianych negatywnych opinii (a wiemy, że to, co negatywne szerzy się bardzo szybko), zaniedbania i niszczenia obiektów, posadzek czy wyposażenia, nieprzyjemnych skojarzeń z hotelem oraz do niezadowolenia pracowników. Czym więcej negatywnych opinii otrzyma twój hotel, tym mniej gości go odwiedzi, tym mniej zarobisz. Jako specjaliści w branży usług sprzątania, możemy zapewnić, że nie opłaca się oszczędzać na sprzątaniu.

 

Jakie rozwiązania proponujemy?

W obecnej sytuacji czas obowiązujących ograniczeń w liczbie gości można wykorzystać na doczyszczanie pomieszczeń, doprowadzenie lokali do porządku oraz przygotowaniu się do wprowadzenia właściwego systemu utrzymania czystości. We wszystkim jesteśmy w stanie pomóc. Wystarczy zgłosić się do naszych specjalistów.

Plan właściwego utrzymania czystości stworzymy, przygotowując precyzyjnie określone zasady, oszacowując ilu pracowników oraz jakie środki, rozwiązania i maszyny czyszczące są  potrzebne do utrzymania czystości w hotelu 24 godziny na dobę. Rozwiązania dostosowujemy szczegółowo analizując specyfikację sprzątanych posadzek czy wyposażenia oraz wielkość obiektów, a także do wymagań gości i klienta.

Dobranie oraz zaopatrzenie hotelu w profesjonalne preparaty chemiczne. Jako specjaliści, jesteśmy w stanie odpowiednio dobrać środki czyszczące. Nasz personel jest przeszkolony w kwestii sprzątania i konserwacji przy użyciu specjalistycznych środków, nie istnieje więc zagrożenie, że jakaś powierzchnia zostanie zniszczona w skutek nieodpowiedniego użycia. Co więcej, współpracując z producentami takimi jak Diversey czy Tenzi oferujemy preparaty najwyższej jakości, czyli rozwiązania, które w dłuższym ujęciu są bardziej opłacalne.

Prace okresowe i specjalistyczne takie jak: czyszczenie i konserwacja wykładzin, wysokościowe czyszczenie okien czy dezynfekcja obiektów. Jesteśmy w stanie w sposób kompleksowy utrzymać czystość również na zewnątrz hotelu oraz na parkingach, czyli terenach, które wpływają na pierwsze wrażenie o ośrodku.

Doraźne utrzymanie porządku w pokojach, toaletach, w recepcji czy w przestrzeni gastronomicznej realizowane zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Wiemy jak często sprzątać oraz jak sprzątać w sytuacjach wyjątkowych, np. w sytuacji gdy gość ma specyficzną alergię czy wyjątkowe wymagania co do utrzymania czystości w danym pokoju.

Rozwiązania takie jak: nowoczesne systemy dozowania Tork do mydła, ręczników, papieru czy serwetek. Proponowane rozwiązania są ekonomiczne, bezpieczne, a także estetyczne.

• Dezynfekcja. Oferujemy wynajem stojaków do dezynfekcji rąk, czyli rozwiązanie szczególnie przydatne podczas wydarzeń, takich jak szkolenia czy konferencje, gdy nie opłaca się kupować stojaka. Wszystkie sprzęty dowozimy w wybrane miejsce o ustalonej godzinie.

Zestaw narzędzi dla branży HoReCa w czasie Covid-19

Wspieramy toruński sport!

Co robimy gdy nie sprzątamy? Wspieramy toruński sport. Jako firma angażująca się w ważne wydarzenia w Toruniu, jak i na terenie całego województwa, chcemy wspierać również takie wydarzenia jak rozgrywki sportowe, szczególnie tych drużyn, które są najbliższe naszemu sercu kibica. Jedną z takich drużyn jest FC Toruń – grupa footsalowa, której mamy przyjemność być sponsorem. […]

CZYTAJ DALEJ

Regulamin konkursu “Czyste biurko, czyste myśli”.

    Regulamin-konkursowy-3docx

CZYTAJ DALEJ