Raf-Pol

Gotowe rozwiązania dla hoteli

08-06-2021

To, co w dużej mierze zachęca gości do powrotu do danego hotelu to poziom czystości, jaki w nim panuje. Jest to niemal najważniejsza składowa jeśli chodzi o komfort pobytu, a co za tym idzie – opinię jaką gość wystawi o ośrodku. Niestety nadal można spotkać się z negatywnymi opiniami, które najczęściej dotyczą nieuprzątniętych kurzy, brudnych okien, zacieków w toalecie czy zbyt rzadkiego sprzątania pokoi hotelowych. Jaka jest tego przyczyna? Zazwyczaj chęć zaoszczędzenia w postaci mało licznego personelu sprzątającego, nieodpowiednio dobranych lub nieprofesjonalnych środków do sprzątania, starego czy niesprawnego sprzętu  i przede wszystkim niechęć do zaczerpnięcia pomocy od specjalistów.

Jest to pozorna oszczędność, która prowadzi do wcześniej wspomnianych negatywnych opinii (a wiemy, że to, co negatywne szerzy się bardzo szybko), zaniedbania i niszczenia obiektów, posadzek czy wyposażenia, nieprzyjemnych skojarzeń z hotelem oraz do niezadowolenia pracowników. Czym więcej negatywnych opinii otrzyma twój hotel, tym mniej gości go odwiedzi, tym mniej zarobisz. Jako specjaliści w branży usług sprzątania, możemy zapewnić, że nie opłaca się oszczędzać na sprzątaniu.

 

Jakie rozwiązania proponujemy?

W obecnej sytuacji czas obowiązujących ograniczeń w liczbie gości można wykorzystać na doczyszczanie pomieszczeń, doprowadzenie lokali do porządku oraz przygotowaniu się do wprowadzenia właściwego systemu utrzymania czystości. We wszystkim jesteśmy w stanie pomóc. Wystarczy zgłosić się do naszych specjalistów.

Plan właściwego utrzymania czystości stworzymy, przygotowując precyzyjnie określone zasady, oszacowując ilu pracowników oraz jakie środki, rozwiązania i maszyny czyszczące są  potrzebne do utrzymania czystości w hotelu 24 godziny na dobę. Rozwiązania dostosowujemy szczegółowo analizując specyfikację sprzątanych posadzek czy wyposażenia oraz wielkość obiektów, a także do wymagań gości i klienta.

Dobranie oraz zaopatrzenie hotelu w profesjonalne preparaty chemiczne. Jako specjaliści, jesteśmy w stanie odpowiednio dobrać środki czyszczące. Nasz personel jest przeszkolony w kwestii sprzątania i konserwacji przy użyciu specjalistycznych środków, nie istnieje więc zagrożenie, że jakaś powierzchnia zostanie zniszczona w skutek nieodpowiedniego użycia. Co więcej, współpracując z producentami takimi jak Diversey czy Tenzi oferujemy preparaty najwyższej jakości, czyli rozwiązania, które w dłuższym ujęciu są bardziej opłacalne.

Prace okresowe i specjalistyczne takie jak: czyszczenie i konserwacja wykładzin, wysokościowe czyszczenie okien czy dezynfekcja obiektów. Jesteśmy w stanie w sposób kompleksowy utrzymać czystość również na zewnątrz hotelu oraz na parkingach, czyli terenach, które wpływają na pierwsze wrażenie o ośrodku.

Doraźne utrzymanie porządku w pokojach, toaletach, w recepcji czy w przestrzeni gastronomicznej realizowane zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Wiemy jak często sprzątać oraz jak sprzątać w sytuacjach wyjątkowych, np. w sytuacji gdy gość ma specyficzną alergię czy wyjątkowe wymagania co do utrzymania czystości w danym pokoju.

Rozwiązania takie jak: nowoczesne systemy dozowania Tork do mydła, ręczników, papieru czy serwetek. Proponowane rozwiązania są ekonomiczne, bezpieczne, a także estetyczne.

• Dezynfekcja. Oferujemy wynajem stojaków do dezynfekcji rąk, czyli rozwiązanie szczególnie przydatne podczas wydarzeń, takich jak szkolenia czy konferencje, gdy nie opłaca się kupować stojaka. Wszystkie sprzęty dowozimy w wybrane miejsce o ustalonej godzinie.

Zestaw narzędzi dla branży HoReCa w czasie Covid-19

Aromamarketing w firmie – bo zapach idzie w parze z czystością.

Czym jest aromamarketing i dlaczego ma tak duże znaczenie? Aromamarketing, czyli inaczej marketing zapachowy lub marketing sensoryczny. Jest to forma marketingu, która powstała niedawno, jednak to, że zapach przywołuje odpowiednie odczucia, wiedzieliśmy od dawna. Zapach działa na klienta czy gościa w podobny sposób jak poziom czystości w danym pomieszczeniu, czy obiekcie. Im bardziej spodoba się […]

CZYTAJ DALEJ

Ciepłych, rodzinnych i pełnych radości Świąt życzy Clean Way 🌟

Ciepłych, rodzinnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia, wiele satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy zespół Clean Way.  

CZYTAJ DALEJ