Raf-Pol

Clean Way – organizator bezpiecznej pracy

10-11-2021

Clean Way jako organizator bezpiecznej pracy!

W poprzednim tygodniu wzięliśmy udział w gali rozdania nagród w konkursie Bezpieczny Pracodawca organizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy.

W czasach gdy bezpieczeństwo i autentyczność w firmie jest tak ważna, nieustannie dbamy o jakość pracy oraz o opiekę nad naszymi pracownikami. Codziennie dokładamy starań, aby środowisko pracy w naszej firmie było środowiskiem bezpiecznym, produktywnym i satysfakcjonującym.

Pomagają nam w tym nasi partnerzy, specjaliści w swojej branży, którym serdecznie dziękujemy. oruńska Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. Sp. k oraz Anna Głowacka.

To nasz wspólny sukces!

Jednorazowe maseczki – (nie)jednorazowy problem

COVID-19 Facemasks & Marine Plastic Pollution COVID wpływa negatywnie nie tylko na nas, ale również na środowisko. Szacuje się, że aktualnie w oceanach znajduje się więcej jednorazowych maseczek niż meduz! W 2020 roku do oceanów trafiło 1,5 MILIARDA maseczek stosowanych jako zabezpieczenie przed zakażeniem koronawirusem  SARS-CoV-2 . 1,5 miliarda maseczek antycovidowych oznacza dodatkowe od 4,6 […]

CZYTAJ DALEJ

Eko usługa czystościowa w praktyce.

Eko Usługa w Branży Czystościowej — jak to wygląda w praktyce? W ostatnich latach zwiększa się znaczenie eko usług w branży czystościowej. Ale czym tak naprawdę jest eko usługa w tej branży i dlaczego zyskuje ona na popularności? Dlaczego warto zamówić tego rodzaju usługę do swojego obiektu? Przyjrzyjmy się temu bliżej. Pojęcie eko usługi, czyli […]

CZYTAJ DALEJ