Raf-Pol

Czym dokładnie się zajmujemy? Jakie usługi oferujemy?

07-02-2022

 

Od 15 lat zajmujemy się utrzymaniem czystości w najbardziej wymagających obiektach w Toruniu, w tym czasie zdobyliśmy doświadczenie i doskonale wiemy, w jaki sposób zapewnić czystość w profesjonalny i efektywny sposób. Dzięki odpowiednio przepracowanym praktykom, profesjonalnym narzędziom oraz maszynom czyszczącym dajemy gwarancję czystej przestrzeni w biurach, magazynach, firmach i instytucjach, w obiektach służby zdrowia oraz w hotelach i restauracjach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowujemy rozwiązania do potrzeb i wymagań danego obiektu. Jako specjaliści w branży czystości jesteśmy również dystrybutorami środków czystości, środków higienicznych, akcesoriów do sprzątania oraz profesjonalnych maszyn czyszczących.

 

 

Jakie usługi oferujemy?

Zajmujemy się zarówno regularnym sprzątaniem, jak i okresowym oraz jednorazowym sprzątaniem i czyszczeniem obiektów.

Regularne sprzątanie i usługi porządkowe – zajmujemy się regularnym utrzymaniem czystości i sprzątaniem dla firm w Toruniu oraz poza nim; posiadamy niezbędne narzędzia i zatrudniamy wystarczającą ilość osób, aby zapewnić czystość w obiektach przez cały rok działania. Sprzątamy biura, galerie handlowe, ośrodki zdrowia, sale koncertowe itp.

Mycie okien oraz elewacji – myjemy okna, elewacje, witryny, żaluzje oraz wszelkiego rodzaju przeszklenia. Oferujemy również usługi mycia okien metodą alpinistyczną, posiadamy odpowiedni sprzęt.

Sprzątanie po remoncie i budowie – doczyszczamy trudne do usunięcia zabrudzenia, pozbywamy się pozostałego brudu oraz pyłu przy pomocy maszyn czyszczących, odkurzaczy na mokro i sucho oraz profesjonalnych środków czystości.

Maszynowe czyszczenie posadzek – gruntowne czyszczenie mocno zabrudzonych posadzek, najczęściej w magazynach, zakładach przemysłowych oraz w obiektach gdzie posadzki są wysoko eksploatowane. Usuwamy tłuste, zaschnięte zabrudzenia, plamy po rozlanych płynach, zabrudzenia organiczne oraz wieloletni brud. Oprócz tego przeprowadzamy konserwację oraz impregnację posadzek, czyli zabiegi chroniące przed działaniem czynników zewnętrznych oraz wydłużające trwałość.

Czyszczenie wykładzin metodą suchej piany oraz metodą ekstrakcyjną – takie usługi wykonujemy najczęściej dla klientów, którzy potrzebują gruntownego prania wykładziny w firmie. Bez odkurzaczy piorących klient nie jest w stanie samodzielnie wykonać takiego czyszczenia, co więcej, potrzebne są specjalne preparaty oraz wiedza jak wykonać pranie, aby wykładzina nie uległa zniszczeniu.

Wynajem oraz serwis maszyn czyszczących – wynajmujemy maszyny czyszczące, tj. odkurzacze, odkurzacze piorące, maszyny szorująco-zbierające, szorowarki jednotarczowe. Oferujemy wstępne szkolenia z obsługi maszyn.

 

Dystrybucja rozwiązań czystościowych i higienicznych – co dostarczamy?

Dostarczamy profesjonalne środki czystości, systemy higieniczne takie jak dozowniki i podajniki do mydła, papieru toaletowego, ręczników papierowych; materiały eksploatacyjne oraz maszyny i urządzenia do utrzymania czystości. W naszej ofercie ponad 3000 produktów, od specjalistycznych środków czyszczących, preparatów do dezynfekcji po wysokiej jakości ręczniki papierowe, wózki i wiadra do sprzątania czy specjalistyczne odkurzacze.

Dozowniki – wysokiej jakości, eleganckie i oszczędne dozowniki do mydła, ręczników, papieru toaletowego. Manualne oraz automatyczne dozowniki zapewniające wysoki poziom higieny oraz bezpieczeństwa dla pracowników oraz klientów czy gości

Materiały eksploatacyjne dla firm, czyli papier toaletowy, mydło, ręczniki papierowe oraz czyściwa przemysłowe. Oferujemy materiały w dużych zestawach oraz w promocyjnych cenach. W naszej ofercie wysokiej jakości materiały dla wymagających klientów, ale także te bardziej przystępne cenowo.

Środki czystości dla firm, nie tylko w Toruniu, ale na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych marek Diversey, Tenzi oraz Voigt. W ofercie posiadamy wszelkie specjalistyczne produkty, takie jak preparaty do mycia i konserwacji dywanów, posadzek ceramicznych, preparaty do usuwania kamienia, czyszczenie fug czy produkty pralnicze.

Sprzęt ręczny i akcesoria – akcesoria do sprzątania w biurach, hotelach, galeriach handlowych. Wózki hotelowe, wiadra do mycia podłóg, stelaże mopy, wózki serwisowe, czyli wszystkie rozwiązania potrzebne do utrzymania czystości w Państwa firmie.

Maszyny czyszczące, czyli coś co przyda się w większych i bardziej wymagających obiektach do szorowania, mycia, zamiatania oraz konserwowania posadzek w środku, a także na zewnątrz budynków.

 

 

Czym się wyróżniamy?

Przede wszystkim kompleksowością usług i rozwiązań. Na lokalnym rynku, jesteśmy jedną z niewielu firm, która proponuje taką gamę produktów oraz usług. Jednocześnie mogą Państwo zdecydować się na stałe usługi porządkowe w obiekcie, okresowe czyszczenie okien, posadzek czy elewacji, przy okazji otrzymując od Nas kompletny zestaw materiałów eksploatacyjnych na czas z darmową dostawą.

Przygotowujemy indywidualne oferty dla każdego klienta, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań oraz potrzeb. Proponujemy produkty i materiały dobrane odpowiednio do profilu działalności firmy.

Doradzamy w wyborze produktów oraz rozwiązań. Wiemy co sprawdza się w danej branży, wiemy jak zoptymalizować koszty oraz jak zadbać o przestrzenie w firmie czy obiekcie. Dostosowujemy rozwiązania do możliwości finansowych.

Szybka dostawa oraz opieka przedsprzedażowa ؎ oferujemy dostawę bezpośrednio do klienta, dajemy możliwość modyfikacji zamówień, staramy się być zawsze na czas (i nieźle nam to wychodzi!).

Zapraszamy do kontaktu! 🙂

Clean Way – organizator bezpiecznej pracy

Clean Way jako organizator bezpiecznej pracy! W poprzednim tygodniu wzięliśmy udział w gali rozdania nagród w konkursie Bezpieczny Pracodawca organizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy. W czasach gdy bezpieczeństwo i autentyczność w firmie jest tak ważna, nieustannie dbamy o jakość pracy oraz o opiekę nad naszymi pracownikami. Codziennie dokładamy starań, aby środowisko pracy w […]

CZYTAJ DALEJ
clean way tork

tork

Zobacz wizualizację swojej łazienki – kliknij w obrazek poniżej  

CZYTAJ DALEJ