Raf-Pol

Dlaczego warto zlecić sprzątanie firmie zewnętrznej?

25-03-2021

Zmniejszanie kosztów sprzątania w dłuższej perspektywie może Cię sporo kosztować, zarówno finansowo jak i w kwestii zdrowia i bezpieczeństwa pracowników oraz klientów czy gości.

Po pierwsze, wynajęta firma sama zarządza swoim personelem, sprzątanie więc odbywa się regularnie, bez dłuższych przerw np. z powodu urlopu pracownika. W takim wypadku kwestia zastępstw leży po stronie firmy sprzątającej, natomiast podmiot wynajmujący firmę może mieć pewność, że usługa zostanie przeprowadzona w wyznaczonym dniu, o wyznaczonej godzinie niezależnie od tego typu okoliczności.

Profesjonalne firmy sprzątające korzystają ze specjalistycznych maszyn i środków, odpowiednio dostosowanych do danych przestrzeni czy powierzchni. Jeśli zależy Państwu na stworzeniu czystego oraz “zdrowego” biura, outsourcing sprzątania jest najlepszą i właściwie jedyną opcją, która pozwoli na pozbycie się z pomieszczeń bakterii, roztoczy czy wirusów. Taka inwestycja sprawia, że zarówno klienci jak i pracownicy po pierwsze są w mniejszym stopniu narażeni na wszelkiego rodzaju choroby, a po drugie czują większy komfort pracy, co z kolei wpływa na ich produktywność i motywacje.

Personel jest przeszkolony w kwestiach dobierania specyfików, technik czyszczenia itd. Zatrudniając profesjonalną firmę sprzątającą mają Państwo pewność, że powierzchnie czy obiekty nie zostaną zniszczone i będą odpowiednio zabezpieczone przed nadmierną eksploatacją. Jest to rozwiązanie, które po danym czasie przyniesie korzyści finansowe – potrzeba wymiany danych powierzchni, obiektów czy przedmiotów pozostaje przesunięta w czasie. Sprzątanie pomieszczeń biurowych, obiektów użytkowych, hoteli czy obiektów sportowych jest zadaniem łatwym tylko z pozoru. W praktyce tego typu działania wymagają wiedzy, doświadczenia oraz odpowiednich kwalifikacji i umiejętności. Sprzątanie to od wielu lat już nie tylko woda i mop, lecz nowoczesne rozwiązania, profesjonale środki, wykwalifikowany personel i usługi przeprowadzane na najwyższym poziomie.

Usługi realizowane przez firmę sprzątającą są przeprowadzane w zależności od indywidualnych potrzeb, np. oprócz standardowego sprzątania biura, firma sprzątająca jest także w stanie przeprowadzić alpinistyczne mycie okien czy konserwację posadzek. Może wydawać się, że takie zabiegi to temat, który można omijać i lekceważyć jednak oczywistym jest, że w pewnym momencie takie “generalne” porządki staną się  koniecznością.

Kolejną zaletą outsourcingu czystości jest redukcja kosztów operacyjnych, czyli brak potrzeby zakupu środków czyszczących, wynajmowania maszyn, a także brak kosztów związanych z zatrudnieniem i utrzymaniem dodatkowego pracownika lub pracowników. Wiąże się z tym również oszczędność czasu wynikająca z braku konieczności przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych na stanowisko sprzątającej czy sprzątającego i tworzenia grafiku dla personelu.

Clean Way oferuje outsourcing usług sprzątających, czyli utrzymania w czystości siedziby Państwa firmy, biura, sklepu, hali lub obiektu użyteczności publicznej. To MY odpowiadamy za zakup i dobór odpowiednich środków oraz sprzętów, a także sposób czyszczenia danych obiektów, przestrzeni i powierzchni. W zakres tego typu usługi wchodzą podstawowe porządki takie jak odkurzanie, mycie podłóg, wycieranie kurzu, czyszczenie blatów, sprzątanie łazienek i uzupełnianie artykułów higienicznych. Gwarantujemy także stworzenie konkretnej wyceny, która zobrazuje realne koszty związane z utrzymaniem czystości w danym obiekcie.

Osiągneliśmy wyjątkową jakość! ISO 9001:2015

Z dumą informujemy, że firma Clean Way została uhonorowana certyfikatem ISO. Nasz System Zarządzania Jakością przeszedł ocenę zgodności z wymaganiami ISO 9001:2015. Certyfikat ISO to dla nas ogromne wyróżnienie i podstawa do jeszcze silniejszej współpracy z klientami. Ten certyfikat to nie tylko puste słowa. Jest on gwarancją dla naszych klientów, że usługi są realizowane zgodnie […]

CZYTAJ DALEJ

Czym się zajmujemy

CZYTAJ DALEJ